Praca dla Ciebie

Dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy osoby na następujące stanowiska

Instalator Sieci Teleinformatycznej

Opis stanowiska:
  • budowa sieci światłowodowych i miedzianych;
  • wykonywanie prac instalacyjnych i montaż tras kablowych;
  • wykonywanie pomiarów, identyfikacja uszkodzeń, usuwanie awarii;
Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii „B”;
  • wykształcenie min. średnie (chociaż ważniejsze to co w głowie niż na papierze);
  • „zmysł techniczny” (min. to wiedzieć z której strony trzymać wiertarkę ;))
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • ciekawe miejsca pracy (nad ziemią, pod ziemią, w miejscach gdzie nie każdy może wejść itd.);
  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania i zdobytych umiejętności (niby slogan, ale prawdziwy);
  • szacunek do pracowników;
  • różne dodatkowe bonusy też się pojawiają.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@akk.net.pl.

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • zawieranie umów na dostęp do internetu i telewizji;
  • obsługa płatności, wystawianie faktur;
  • konsultacje dla klientów w ramach podstawowej pomocy technicznej z obsługi komputera;
Wymagania:
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii „B” mile widziane;